Сокальська міська рада
|                                                                       Офіційний веб-сайт Сокальської міської ради     Сокальська РДА | |   |
:

Для мешканців міста

Як часто Ви звертаєтесь до міської ради?

Не звертався ніколи
Звертаюся постійно
Раз на рік
Раз на півроку
Раз на місяць

Корисні посилання
МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ
Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення


:: 03.12.2019
 


Новини
.
  
03.12.2019

2 грудня 2019 року у приміщенні Сокальської міської ради відбулись громадські слухання містобудівної документації, виготовленої відповідно до вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», а саме:

- Звіту про стратегічну оцінку (СЕО) до проекту містобудування «Детальний план території земельної ділянки в районі вулиць Тартаківська, Шевченка з метою розміщення земельних ділянок виробничих підприємств у м.Сокаль»;

- «Детальний план території земельної ділянки в м.Сокаль по вул..Чайковського, з метою впорядкування територій для обслуговування багатоквартирних житлових будинків»;

- «Детальний план території земельної ділянки в м.Сокаль по вул..Стуса, з метою впорядкування територій для обслуговування багатоквартирних житлових будинків».

Участь в обговоренні взяли громада міста, зацікавлені підприємства, установи та організації.

Після жвавих обговорень та дискусій учасниками громадських обговорень прийнято рішення повернути Детальний план території земельної ділянки в м.Сокаль по вул..Стуса, з метою впорядкування територій для обслуговування багатоквартирних житлових будинків проектній організації на доопрацювання з врахуванням пропозицій жителів міста Сокаль. Після доопрацювання Детальний план повторно винесуть на громадські обговорення.

По «Детальному плані території земельної ділянки в м.Сокаль по вул..Чайковського, з метою впорядкування територій для обслуговування багатоквартирних житлових будинків» учасниками громадських слухань була прийнята резолюція:

Враховуючи пропозиції та зауваження, рекомендувати депутатам міської ради Детальний план території земельної ділянки в м.Сокаль по вул..Чайковського, з метою впорядкування територій для обслуговування багатоквартирних житлових будинків» з результатами розгляду архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури Сокальської РДА, до розгляду та затвердження на черговій сесії Сокальської міської ради.ПошукПошук:
  
Випадкове фото
 

Переглянути »
 
Останні повідомлення
03.08.2020
 Проекти  »»»
23.07.2020
 Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту детального плану території з метою впорядкування забудови в районі вул. Яворницького-Підкови в м. Сокалі Львівської області   »»»
21.07.2020
 Про податкові новації у період карантину обговорили під час «гарячої лінії»   »»»
15.07.2020
 Рішення Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м. Сокаль Сокальської міської ради Сокальського району Львівської області   »»»
15.07.2020
 Результати голосування  »»»
10.07.2020
 Проекти  »»»
07.07.2020
 Ставки податків і зборів на 2021 рік  »»»
07.07.2020
 Інформація Сокальської ДПІ. Які дії батьків при отриманні реєстраційний номера облікової картки платника податків для дитини?  »»»
01.07.2020
 Довідка про роботу СППП Сокальського відділу поліції за 6 місяців  »»»
26.06.2020
 Результати голосування  »»»
25.06.2020
 Засідання постійно діючої Комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення (теплопостачання)   »»»
23.06.2020
 Порядок денний  »»»
Підписатися на розсилку:
 
 
© 2010 Сокальська міська рада
80000, Україна, м. Сокаль, вул.Шептицького 44, Тел.7-30-60
sokal-miskrada@ukrpost.ua
У разі використання матеріалів сайту посилання на http://miskrada.sokal.lviv.ua є обов'язковим.