Сокальська міська рада
|                                                                       Офіційний веб-сайт Сокальської міської ради     Сокальська РДА | |   |
:

Для мешканців міста

Як часто Ви звертаєтесь до міської ради?

Не звертався ніколи
Звертаюся постійно
Раз на рік
Раз на півроку
Раз на місяць

Корисні посилання
МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ
Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення


:: 06.12.2019
 


Новини
.
  
06.12.2019

Чергове засідання виконавчого комітету Сокальської міської ради відбулося 4 грудня. На засіданні виконкому членами виконавчого комітету розглянуто 30 питань.

Зокрема, на засіданні виконавчого комітету затверджено проектну документацію на об’єкти:

- Про затвердження проектної документації на об’єкт «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.Волошкова-Над Бугом в м.Сокаль, Львівської області»

- Про затвердження проектної документації на об’єкт «Капітальний ремонт покриття пішохідної доріжки по вул.Українська в м.Сокаль, Львівської області»

- Про затвердження проектної документації на об’єкт «Капітальний ремонт проїзду між вул.Шептицького, 36-вул.Сонячна, 1а з відновленням покриття із фігурних елементів мощення в м.Сокаль Львівської області»

- Про затвердження проектної документації на об’єкт «Капітальний ремонт тротуару на перехресті вулиць Б.Хмельницького та Гоголя в м.Сокаль Львівської області»

- Про затвердження проектної документації на об’єкт «Капітальний ремонт тротуару вул.Героїв УПА, 14-20, м.Сокаль Львівської області»

- Про затвердження проектної документації на об’єкт «Поточний ремонт заїздної кишені до зупинки громадського транспорту в районі вул.Героїв УПА, 42 в м.Сокалі Львівської області»

- Про затвердження проектної документації на об’єкт «Поточний ремонт міжбудинкового проїзду по вул.Героїв УПА, 31 в м.Сокалі Львівської області»

- Про затвердження проектної документації на об’єкт «Поточний ремонт ділянки теплової мережі, технічний ресурс якої вичерпано від ТК-16а до КЗ дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №8 «Журавлик» Сокальської міської ради, Львівської області в м.Сокаль по вул.Героїв УПА, 63».

Розглянуто та прийнято рішення щодо низки питань, які стосуються соціального захисту населення міста Сокаль, а саме:

- Про надання грошової допомоги учасникам бойових дій у зоні АТО, ООС та окремим категоріям населення м.Сокаль

- Про затвердження протоколу засідання опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування) при виконавчому комітеті Сокальської міської ради

- Про звільнення від батьківської плати за харчування в ясла-садках міста Сокаля.

Також прийнято рішення про присвоєння адрес індивідуальним житловим будинкам, будинку садибного типу з господарськими будівлями, змінено статус квартир та присвоєно окремі адреси нововизначеним об’єктам нерухомого майна, надано дозвіл громадянам на видачу дублікату свідоцтва про право власності на квартиру .

Виконавчим комітетом прийнято рішення про укладення договору оренди комунального майна з ТзОВ «Лайфселл» за адресою: м.Сокаль, вул.Героїв УПА, 21А, а також скасовано дозвіл на розміщеня зовнішньої реклами та розірвано договір на право тимчасового користування місцем розміщення зовнішньої реклами дозволу та демонтаж рекламного засобу ТзОВ «Львівхолод», а також інші питання, що стосуються життєдіяльності міста.

Розгляд двох питань порядку денного перенесено на наступне засідання виконавчого комітету Сокальської міської ради.ПошукПошук:
  
Випадкове фото
 

Переглянути »
 
Останні повідомлення
03.08.2020
 Проекти  »»»
23.07.2020
 Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту детального плану території з метою впорядкування забудови в районі вул. Яворницького-Підкови в м. Сокалі Львівської області   »»»
21.07.2020
 Про податкові новації у період карантину обговорили під час «гарячої лінії»   »»»
15.07.2020
 Рішення Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м. Сокаль Сокальської міської ради Сокальського району Львівської області   »»»
15.07.2020
 Результати голосування  »»»
10.07.2020
 Проекти  »»»
07.07.2020
 Ставки податків і зборів на 2021 рік  »»»
07.07.2020
 Інформація Сокальської ДПІ. Які дії батьків при отриманні реєстраційний номера облікової картки платника податків для дитини?  »»»
01.07.2020
 Довідка про роботу СППП Сокальського відділу поліції за 6 місяців  »»»
26.06.2020
 Результати голосування  »»»
25.06.2020
 Засідання постійно діючої Комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення (теплопостачання)   »»»
23.06.2020
 Порядок денний  »»»
Підписатися на розсилку:
 
 
© 2010 Сокальська міська рада
80000, Україна, м. Сокаль, вул.Шептицького 44, Тел.7-30-60
sokal-miskrada@ukrpost.ua
У разі використання матеріалів сайту посилання на http://miskrada.sokal.lviv.ua є обов'язковим.