Сокальська міська рада
|                                                                       Офіційний веб-сайт Сокальської міської ради     Сокальська РДА | |   |
:

Для мешканців міста

Як часто Ви звертаєтесь до міської ради?

Не звертався ніколи
Звертаюся постійно
Раз на рік
Раз на півроку
Раз на місяць

Корисні посилання
МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ
Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення


:: 16.04.2013
 


Інформація для громадян
.
  
16.04.2013

Надходження до місцевого бюджету зростають

Державною податковою інспекцією у Сокальському районі Львівської області Державної податкової служби протягом І кварталу 2013 року мобілізовано до місцевого бюджету 28417 тис.грн., що на 309 тис.грн., або на 1,1 відс. більше порівняно з відповідним періодом минулого року. Спостерігається приріст надходжень порівняно з 2012 роком з: податку на доходи фізичних осіб на 833,9 тис.грн., або на 3,6 відс.; податку на прибуток підприємств комунальної власності на 35,8 тис.грн., або майже на 44 відс.; єдиному податку на 478,4 тис.грн., або на 74,6 відс. більше.

Начальник ДПІ у

Сокальському районі

Львівської області ДПС А.І.Турколяк

*************************

Декларування доходів громадян: на Сокальщині є перший мільйонер

До завершення кампанії декларування залишилось менше місяця, адже кінцевою датою подання декларації про майновий стан і доходи є 30 квітня.

До Державної податкової інспекції у Сокальському районі Львівської області ДПС подали декларації 596 громадян, які задекларували 17252 тис.грн. доходів. З них – 448 громадян, подання декларації для яких було обов’язковим. Платниками податків самостійно нараховані податкові зобов’язання в сумі 259,8 тис.гривень. Торік декларантами фактично сплачено до бюджету 475,1 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб та 58,9 тис.грн. – цього року станом на 1 квітня.

Сере тих, хто виконав конституційний обов’язок:

230 громадян задекларували доходи в сумі 3507,3 тис.грн. від отримання спадщини, подарунків;

12 осіб відобразили у деклараціях 15,7 тис.грн. доходів, джерело походження яких є іноземним;

Майже 213 тис.грн. доходів у вигляді орендної плати за користування нерухомим майном задекларували 59 громадян;

50 осіб отримали доходи у сумі 1521,8 тис.грн. від продажу рухомого майна, від продажу нерухомого майна 62 громадян задекларували 1501,2 тис.грн. доходу;

Також 22 мешканців Сокальщини отримали протягом минулого року інвестиційні прибутки у сумі 15,7 тис.гривень.

Одна особа задекларувала доходи понад 1 млн.гривень.

За підсумками 2012 року 148 громадян подали декларації, щоб скористатися правом на податкову знижку. Найпоширенішим було і залишається подання декларацій на отримання податкової знижки за оплату навчання – 143 декларації, та 5 громадян – за процентами, сплаченими за користування іпотечним кредитом. За результатами проведених розрахунків 143 громадянам підлягає поверненню з бюджету 142 тис.гривень.

Громадяни Сокальщини можуть виконати конституційний обов’язок, завітавши до податкової інспекції за адресою: м.Сокаль, вул.Шептицького, 40. Фахівці податкової інспекції безкоштовно забезпечать бланком декларації та нададуть практичну допомогу у її заповненні.

Двері податкової для декларантів у період до 1 травня 2013 року у робочі дні відкриті з 8.00 год. до 20.00 год., а також у суботу та неділю з 9.00 год. до 16.00 год.

Державна податкова інспекція у Сокальському районі Львівської області Державної податкової служби просить громадян не зволікати з виконанням свого конституційного обов’язку і завітати до податкової інспекції за місцем проживання, аби в останні дні періоду, встановленого для декларування, не створювати незручностей і для себе, і для податківців.

Додаткові питання можна з’ясувати за телефонами: 7-28-56, 7-31-37, 7-21-51.

Начальник ДПІ у

Сокальському районі

Львівської області ДПС Андрій Турколяк

***************************

Сокальські податківці суттєво скоротили кількість перевірок для бізнесу

Впродовж останніх років ДПІ у Сокальському районі Львівської області ДПС значно скоротила кількість проведених перевірок суб’єктів господарювання.

Зокрема, протягом січня – березня 2013 здійснено 37 перевірок проти 87 у І кварталі 2012 року, це у 2,4 рази менше, як торік. З них у І кварталі цього року проведено 4 планові перевірки, що на 60 відсотків менше, ніж у відповідному періоді минулого року. Кількість цьогорічних позапланових перевірок теж зменшилась у 2,3 рази у порівнянні з минулим роком. Так, у 2013 році здійснено 33 позапланових перевірки, цього року – 77.

За результатами проведених перевірок до бюджету донараховано 1673,2 тис. гривень.

З донарахованих за актами перевірок сум протягом січня – березня 2013 року до бюджету надійшло 256,6 тис.грн., що на 218,7 тис.грн. більше як за аналогічний період минулого року.

Зменшення кількості перевірок також очікується завдяки застосуванню дистанційного контролю електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, що містяться на контрольній стрічці в пам’яті РРО або в пам’яті модемів, які до них приєднані, переданих суб’єктами господарської діяльності до органів державної податкової служби дротовими або бездротовими каналами зв’язку.

Начальник ДПІ у

Сокальському районі

Львівської області ДПС Андрій Турколяк

***********************************

Кількість прибуткових підприємств на Сокальщині зростає

В державній податковій інспекції у Сокальському районі Львівської області Державної податкової служби велика увага приділяється здійсненню контрольних заходів за діяльністю підприємств, що входять до ризикових груп – збиткових підприємств, підприємств, які декларують доходи на рівні витрат, та підприємств – мінімізаторів тощо.

За підсумками декларування податку на прибуток за 2012 рік платниками району задекларовано податок на прибуток в сумі 3732,8 тис.грн., що на 1020,9 тис.грн. більше у порівнянні з 9 місяцями 2012 року.

Збільшилась кількість тих, хто розпочав господарську діяльність, відповідно кількість підприємств, які подали звітність з відсутніми показниками господарської діяльності зменшилась на 3 суб’єкти підприємництва.

За результатами проведених перевірок зменшено задекларовану суму від’ємного значення об’єкта оподаткування з податку на прибуток по 2 суб’єктах господарської діяльності на суму 784,0 тис.грн та 1 підприємство виведено із стану збитковості, яке за підсумками минулого року задекларувало до сплати податок на прибуток в сумі 50,4 тис. гривень.

Начальник ДПІ у

Сокальському районі

Львівської області ДПС Андрій Турколяк

*****************************

Бюджетне відшкодування сум ПДВ: кому в автоматичному режимі, а кому – упереджено.

Питання дотримання податкового законодавства у сфері адміністрування податку на додану вартість знаходиться під постійною та пильною увагою податківців.

Це не тільки дотримання процедури своєчасності відшкодування ПДВ добросовісним платникам, але й упередження незаконного відшкодування з бюджету сум ПДВ.

Протягом І кварталу 2013 року 3 суб’єкти господарювання, які перебувають на обліку в ДПІ у Сокальському районі Львівської області ДПС, заявили до відшкодування ПДВ на розрахунковий рахунок в сумі 5831,8 тис.грн. та один платник – у зменшення податкових зобов’язань з ПДВ наступних податкових періодів в сумі 63,4 тис.гривень.

В автоматичному режимі у січні – березні 2013 року за висновками податкового органу 2 суб’єктам господарювання відшкодовано ПДВ на загальну суму 6107,4 тис.гривень. При цьому відносно cуб’єктів господарювання, які не потрапляють під критерії автоматичного бюджетного відшкодування ПДВ, проводився комплекс контрольно-перевірочних заходів з метою упередження фактів безпідставного відшкодування ПДВ. Так, протягом трьох місяців 2013 року упереджено спроби такого повернення в сумі 7,2 тис.гривень.

Трапляються непоодинокі випадки віднесення до складу податкового кредиту сум ПДВ, сформованих по взаємостосунках з „ризиковими” контрагентами (що мають розбіжності між сумою сформованого податкового кредиту і сумою задекларованих зобов`язань його контрагентів, відсутніх по місцю реєстрації), що спричиняє зменшення заявлених до відшкодування сум ПДВ.

Для уникнення безпідставного формування податкового кредиту платники податків на всіх етапах поставки можуть визначити статус свого контрагента, скориставшись сервісом Державної податкової служби України „Дізнайся більше про свого бізнес-партнера”.

Начальник ДПІ у

Сокальському районі

Львівської області ДПС Андрій Турколяк

********************************************

Шальки терезів Феміди схиляються на користь податкової служби

Платники податків, які не погоджуються з рішенням, прийнятим контролюючим органом, можуть оскаржити прийняте рішення в адміністративному або судовому порядку.

Частина платників, котрі вважають, що ДПІ у Сокальському районі Львівської області ДПС прийняла рішення, які суперечать чинному законодавству та не погоджуються із визначеними сумами податкових зобов’язань за актами перевірок, вирішила доводити свою правоту у суді.

Впродовж січня – березня 2013 року на розгляді у судових інстанціях різного рівня перебувало 172 судових справи, однією із сторін у яких виступає ДПІ у Сокальському районі Львівської області ДПС, зокрема:

- 130 судових справ на загальну суму 301,1 млн.грн. за позовами платників податків до ДПІ у Сокальському районі Львівської області ДПС;

- 34 судових справи на загальну суму 39,2 млн.грн. за позовами ДПІ у Сокальському районі до платників податків про стягнення заборгованості;

- 8 інших судових справ.

Також, у І кварталі цього року ДПІ у Сокальському районі Львівської області ДПС виступала стороною у 4 справах про банкрутство суб’єктів господарської діяльності.

За результатами судового розгляду справ, які супроводжували працівники юридичного сектора податкової служби району, протягом І кварталу 2013 року судами прийнято 16 судових рішень на користь ДПІ у Сокальському районі Львівської області ДПС на загальну суму майже 11 млн.грн., на користь платників податків прийнято 2 судових рішення на загальну суму 2,4 млн. гривень.

Начальник ДПІ у

Сокальському районі

Львівської області ДПС Андрій ТурколякПошукПошук:
  
Випадкове фото
 

Схема розміщення І черги будівництва
 
Останні повідомлення
11.06.2021
 НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ СОКАЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ https://sokal-rada.gov.ua/  »»»
27.05.2021
 Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Сокальська районна лікарня» Сокальської міської ради Львівської області   »»»
26.05.2021
 Сокальською ДПІ проведено «гарячу лінію» на тему: «Актуальні питання, щодо застосування податкового та іншого законодавства»   »»»
26.05.2021
 Калькуляція витрат та перелік послуг з управління багатоквартирними будинками в м. Сокаль  »»»
26.05.2021
 До уваги співвласників багатоквартирних будинків! Інформація про управління багатоквартирними будинками у місті Сокаль   »»»
21.05.2021
 Проєкти рішень  »»»
20.05.2021
 Сокальська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує  »»»
20.05.2021
 Результати голосування 20.05.2021  »»»
19.05.2021
 Проєкти  »»»
19.05.2021
 Проєкти  »»»
18.05.2021
 Розпорядження про скликання сесії  »»»
18.05.2021
 Проєкти  »»»
Підписатися на розсилку:
 
 
© 2010 Сокальська міська рада
80000, Україна, м. Сокаль, вул.Шептицького 44, Тел.7-30-60
sokal-miskrada@ukrpost.ua
У разі використання матеріалів сайту посилання на http://miskrada.sokal.lviv.ua є обов'язковим.