Сокальська міська рада
|                                                                       Офіційний веб-сайт Сокальської міської ради     Сокальська РДА | |   |
:

Для мешканців міста

Як часто Ви звертаєтесь до міської ради?

Не звертався ніколи
Звертаюся постійно
Раз на рік
Раз на півроку
Раз на місяць

Корисні посилання
МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ
Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення


:: 22.11.2016
 


Інформація для громадян
.
  
22.11.2016

До уваги платників:Сокальське відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області повідомляє, що відповідно до Закону України від 19 травня 2016 року №1384-VIII ,,Про внесення змін до Закону України ,,Про Державний бюджет України на 2016 рік” мінімальна заробітна плата з 01.12.2016 року установлена в розмірі 1600 гривень.


Мінімальна заробітна плата - це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого не може здійснюватися оплата за виконану працівником місячну, погодинну норму праці (обсяг робіт) відповідно до Закону України ,,Про оплату праці” від 24.03.1995 р. N 108/95-ВР.


Поряд з цим, слід звернути увагу фізичним особам – підприємцям платникам єдиного податку, а також особам, які провадять незалежну професійну діяльність та отримують дохід від цієї діяльності, що мінімальний розмір єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування у грудні 2016 року становитиме 352 гривні, як обов’язковий платіж який необхідно сплатити до бюджету.15 листопада діють нові сертифікати під час подання електронної звітності до ДФС України


Акредитованим центром сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Державної фіскальної служби України сформовано нові технологічні сертифікати шлюзу приймання та обробки електронної звітності ДФС, які необхідно використовувати з 15 листопада 2016 року при поданні електронних звітів до ДФС.


Завантажити технологічні сертифікати можна у розділі«Сертифікати АЦСК».


Підписання повідомлень ДФС (квитанцій, інформаційних розсилок, тощо) здійснюється окремим сертифікатом, призначеним для накладання електронного цифрового підпису:


SFS_1.cer


Зашифрування повідомлень на ДФС (звітність, договори, тощо) здійснюється окремим сертифікатом, призначеним для шифрування:


SFS_2.cerПерегляньте реєстр неприбуткових організацій та установ в Електронному кабінеті


 Перегляньте реєстр неприбуткових організацій та установ в Електронному кабінеті


Сокальське відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області повідомляє про доопрацювання електронного сервісу Електронний кабінет платника (оновлена версія) в частині розширення функціональних можливостей режиму «Інформація з реєстрів».


Зокрема, створено нову вкладку «Реєстр неприбуткових організацій та установ», що забезпечує оприлюднення та пошук даних щодо платників податків, яких включено до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій.


Ссилка до  реєстру  -https://cabinet.sfs.gov.ua/cabinet/faces/public/reestr.jspx


Також найближчим часом за допомогою електронного сервісу «Електронний кабінет платника» (оновлена версія) буде надано можливість подання реєстраційної заяви за формою 1-РН в електронному вигляді.


Звертаємо увагу, що реєстраційна заява за ф.№1-РН може бути подана засобами електронного зв`язку в електронному вигляді, якщо установчі документи неприбуткової організації оприлюдненні на порталі електронних сервісів відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (абзац п`ятий пункту 6 Постанови №440).


Нагадуємо, що інформація з реєстрів ДФС, яка є відкритою та загальнодоступною, оприлюднюється у відкритій частині електронного сервісу «Електронний кабінет платника» в режимі реального часу. Користувачі мають можливість завантажити, зберегти та роздрукувати оприлюднену інформацію.


 


Встигніть оформити податкову знижкуСтаном на 01 листопада 2016 року до Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області  подано 362 податкові декларації для отримання податкової знижки за 2015 рік. ,,Громадянам уже повернуто 358,1тис.грн раніше сплаченого податку” –  повідомила  під час зустрічі в.о.завідувача сектора з оподаткування фізичних осіб Кохан Марія Орестівна.


Сокальське відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області  звертає увагу громадян, що повернути частину сум податку на доходи фізичних осіб можна, реалізувавши своє право на податкову знижку шляхом подання декларації про майновий стан і доходи.


Проте документально підтверджені суми витрат платника податку, понесені у 2015 році, які дозволяються включати у зменшення його річного оподатковуваного доходу, необхідно встигнути задекларувати  до кінця поточного року.


Нагадуємо, що громадяни мають право звернутись до органу фіскальної служби за місцем реєстрації (у паспорті) та подати Декларацію для отримання податкової знижки, якщо у 2015 році Ви витрачали кошти на:


сплату частини суми процентів за користування іпотечним житловим кредитом;


на надання пожертвувань або благодійних внесків неприбутковим організаціям, зареєстрованим в Україні та внесеним до Реєстру неприбуткових організацій та установ на дату передачі таких коштів та майна, у розмірі, що не перевищує 4 відсотки суми його загального оподатковуваного доходу такого звітного року;


сплату навчання як самого громадянина, так і члена його сім’ї першого ступеня споріднення, який не одержує заробітної плати на користь середніх професійних або вищих закладів освіти;


на сплату страхових внесків, страхових премій та пенсійних внесків страховику-резиденту, недержавному пенсійному фонду, установі банку за договорами довгострокового страхування життя, недержавного пенсійного забезпечення, за пенсійним контрактом з недержавним пенсійним фондом, а також внесків на банківський пенсійний депозитний рахунок, на пенсійні вклади та рахунки учасників фондів банківського управління як такого платника податку, так і членів його сім`ї першого ступеня споріднення;


на оплату допоміжних репродуктивних технологій;


оплату вартості державних послуг, пов’язаних з усиновленням дитини, включаючи сплату державного мита;


на переобладнання транспортного засобу, що належить платникові податку, у зв‘язку з використанням біопалива;


сплату видатків на будівництво (придбання) доступного житла, у тому числі на погашення пільгового іпотечного житлового кредиту, наданого на такі цілі, та процентів за ним.


Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року.


Фізичні особи, які мають право скористатися податковою знижкою щодо суми витрачених коштів на вищеперераховані понесені витрати, на вимогу контролюючого органу, крім декларації про майновий стан і доходи, надають відповідні платіжні та розрахункові документи (квитанції, фіскальні або товарні чеки, прибуткові касові ордери), документи, які підтверджують витрати (договори, сертифікати відповідності для транспортних засобів, що були переобладнані, технічні паспорти, документи, які підтверджують ступінь споріднення тощо), довідку про отримані у звітному році доходи.


Шановні громадяни! Завітайте у зручний для Вас час до органу фіскальної служби за місцем реєстрації для подання декларації про майновий стан і доходи до кінця 2016 року для отримання податкової знижки за 2015 рік.Оновлений звіт з ЄСВ подається з 1 грудняСокальське відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області  повідомляє, що відповідно до Наказу Міністерства фінансів України від 07.09.2016 р. N 813 "Про внесення змін до деяких наказів Міністерства фінансів України",  оновлений звіт з ЄСВ платники подають з 1 грудня.


Тобто вперше слід звітувати за оновленою формою за листопад 2016 року (граничний термін подання - 20 грудня 2016 року).


           Такий висновок базується на нормі п.46.6 Податкового кодексу України, згідно з якою, якщо в результаті запровадження нового податку або зміни правил оподаткування змінюються форми податкової звітності, центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, який затвердив такі форми, зобов’язаний оприлюднити нові форми звітності.


           До визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.


Детальніше у  листі ДФС України від 08.11.2016 р. №35758/7/99-99-13-02-01-17.


Порядок заповнення реєстраційної заяви ф. № 1-ПДВВідповідно до п. 183.1 ст. 183 Податкового кодексу України особа, що підлягає обов’язковій реєстрації як платник податку, подає до контролюючого органу за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) реєстраційну заяву.


Згідно із п. 2.6 розділу ІІ Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.11.2014 року № 1130, державні податкові інспекції здійснюють:


- приймання заяв, контроль за повнотою даних щодо відповідності нормативним документам;


- обробку даних заяв та документів щодо реєстрації (у тому числі як суб’єкта спеціального режиму оподаткування), перереєстрації, анулювання реєстрації платників ПДВ, виключення із реєстру суб’єктів спеціального режиму оподаткування;


- реєстрацію (у тому числі як суб’єкта спеціального режиму оподаткування), перереєстрацію, анулювання реєстрації платників ПДВ, виключення із реєстру суб’єктів спеціального режиму оподаткування;


- формування і надання витягів з реєстру платників податку на додану вартість (далі - Реєстр);


- підготовку та обробку документів щодо відміни анулювання реєстрації;


- моніторинг платників ПДВ, включених до Реєстру.


Усі розділи реєстраційної заяви підлягають заповненню (п. 3.5 розд. ІІІ Положення № 1130). Тому, у разі виникнення у особи запитань щодо заповнення певних розділів реєстраційної заяви за ф. № 1-ПДВ, пов’язаних із діяльністю виключно такої особи у конкретному випадку, їй необхідно звернутися до контролюючого органу за своїм місцезнаходженням (місцем проживання).


Мешканцям м.Сокаля та Сокальського району отримати необхідну консультацію можна за адресою: м. Сокаль, вул.Шептицького, 40 або за     тел.7-23-59.


З 1 січня 2017 року – нова форма декларації про майновий стан і доходиВ бюлетені «Офіційний вісник України» від 08.11.2016 р. № 86 опубліковано Наказ Міністерства фінансів України від 15 вересня 2016 року №821 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року №859», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 11 жовтня 2016 року за № 1349/29479 (далі – Наказ №821), яким внесено зміни до форми декларації про майновий стан і доходи.


Відповідно до внесених Наказом №821 змін буде зменшено обсяг декларації (кількість додатків з чотирьох зменшується до двох; передбачені: Додаток Ф1 «Розрахунок податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб та військового збору з доходів, отриманих від операцій з інвестиційними активами» та Додаток Ф2 «Розрахунок податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб та військового збору з доходів, отриманих самозайнятою особою») та внесено зміни в порядок розрахунку податкових зобов’язань фізичних осіб-підприємців.


Наказ набуває чинності 31 грудня 2016 року.


Нова форма декларації про майновий стан і доходи вводиться в дію з 1 січня 2017 року.


ПошукПошук:
  
Випадкове фото
 

Генеральний план м.Сокаль
 
Останні повідомлення
11.06.2021
 НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ СОКАЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ https://sokal-rada.gov.ua/  »»»
27.05.2021
 Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Сокальська районна лікарня» Сокальської міської ради Львівської області   »»»
26.05.2021
 Сокальською ДПІ проведено «гарячу лінію» на тему: «Актуальні питання, щодо застосування податкового та іншого законодавства»   »»»
26.05.2021
 Калькуляція витрат та перелік послуг з управління багатоквартирними будинками в м. Сокаль  »»»
26.05.2021
 До уваги співвласників багатоквартирних будинків! Інформація про управління багатоквартирними будинками у місті Сокаль   »»»
21.05.2021
 Проєкти рішень  »»»
20.05.2021
 Сокальська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує  »»»
20.05.2021
 Результати голосування 20.05.2021  »»»
19.05.2021
 Проєкти  »»»
19.05.2021
 Проєкти  »»»
18.05.2021
 Розпорядження про скликання сесії  »»»
18.05.2021
 Проєкти  »»»
Підписатися на розсилку:
 
 
© 2010 Сокальська міська рада
80000, Україна, м. Сокаль, вул.Шептицького 44, Тел.7-30-60
sokal-miskrada@ukrpost.ua
У разі використання матеріалів сайту посилання на http://miskrada.sokal.lviv.ua є обов'язковим.