Сокальська міська рада
|                                                                       Офіційний веб-сайт Сокальської міської ради     Сокальська РДА | |   |
:

Для мешканців міста

Як часто Ви звертаєтесь до міської ради?

Не звертався ніколи
Звертаюся постійно
Раз на рік
Раз на півроку
Раз на місяць

Корисні посилання
МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ
Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення


:: 21.03.2010
 


Конкурси та запупівлі
.
  
21.03.2010

 

  Україна 

 ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

Сокальської  міської  Ради Львівської області

 м.Сокаль , вул. Шептицького. 44  7-30-60, 7-3062, 7-30-63

 

 1   лютого .2010 року

 

  Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту

 

   Керуючись ст.9 Закону України від 11.09.03 №1160-ІV "Про засади державноїрегуляторної політики у сфері господарської діяльності" Сокальська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта, а саме рішення Виконавчого комітету Сокальської міської ради «Про   організацію міських  пасажирських перевезень на маршрутах загального користування   ».

 

Зазначений проект рішення з аналізом регуляторного впливу публікується   на  Інтернет сторінці Сокальської  міської  ради 1.02.  2010 року.Також проект  рішення та  додатки до нього були опубліковані  в газеті «Голос з-над  Бугу » №  101-102 (2328-23290)  від  13.11.2009 року .

 

Для довідки:

газету "Голос з- над Бугу»" можна придбати у всіх кіосках з продажу періодичних видань та у громадських розповсюджувачів.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються у письмовому вигляді протягом 1-го місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта Сокальською міською радою,  заступник міського голови  (80000 м. Сокаль, вул. Шептицького,44 тел.7 30 65).

 

Міський голова   П.М.Савчук 

ПРОЕКТ  

 


 

УКРАЇНА

 СОКАЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

 Львівської області

 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 РІШЕННЯ 

 

від _______ 2010 р. №________

 Про організацію міських

 пасажирських перевезень

 на маршрутах загального користування

 

Відповідно п.10 ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 7, 44, 46 Закону України "Про автомобільний транспорт", керуючись постановами Кабінету Міністрів України  від 17.07.2009р. №776  „Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, від 21.05.2009р. №525 „Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, від 3 грудня 2008р. № 1081 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, від 26 вересня 2007 року № 1184 “Про внесення змін до Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту” та від 8 листопада 2006 року №1567 “Про затвердження Порядку здійснення державного контролю на автомобільному транспорті”, з метою організації пасажирських перевезень на міських маршрутах перевізниками всіх форм власності і здійснення контролю за наданням послуг пасажирським автомобільним транспортом, виконавчий комітет Сокальської міської ради

ВИРІШИВ:

 

1.  Затвердити Регламент (Порядок) проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в м. Сокалі згідно з додатком 1.

2. Утворити  конкурсний  комітет з   визначення  автомобільного   перевізника  для перевезення  пасажирів   на  автобусних   маршрутах  загального   користування  та затвердити його склад згідно з додатком 2.

3. Затвердити   Положення  про   конкурсний   комітет  з   визначення   автомобільного перевізника   для   перевезення   пасажирів   на   автобусних   маршрутах   загального користування згідно з додатком 3.

4. Розпорядження  міського голови  від 16.07.2007 р. № 54 "Про організацію міських пасажирських перевезень

на маршрутах загального користування" та   від  28.12..2007 р.  №1112  „Про внесення змін до   розпорядження міського голови  від 16.07..2007р. №  54 „Про організацію   міських  пасажирських   перевезень  на   маршрутах  загального користування" вважати такими, що втратили чинність.

5. Контроль за виконанням даного рішення  залишаю  за  собою

 

Міський голова П.Савчук


 Аналіз регуляторного впливу проекту рішення виконавчого комітету Сокальської міської ради

Про організацію міських пасажирських перевезень на маршрутах загального користування”.

 

1.Опис проблеми на вирішення якої спрямований нормативно-правовий акт

Проблема  - забезпечити регулювання прозорих умов проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

 1.1.Визначення та аналіз проблеми, яку пропонується розв’язати шляхом державного регулювання господарських відносин.

 Причини та умови виникнення проблеми:

 3 грудня 2008 року Кабінет Міністрів України затвердив постанову №1081 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, якою затвердив Порядок проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування.

 2. Цілі державного регулювання. Метою розроблення проекту рішення є затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування  в м. Сокалі, утворення та затвердження складу конкурсного  комітету з визначення автомобільного перевізника для перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, затвердження Положення про конкурсний комітет з визначення автомобільного перевізника для перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.Проект рішення розроблено відповідно до п.10 ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 7, 44, 46 Закону України “ Про внесення змін до Закону України  "Про автомобільний транспорт", керуючись постановами Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008р. № 1081 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на  автобусному маршруті загального користування”, від 26 вересня 2007 року № 1184 “Про внесення змін до Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту” та від 8 листопада 2006 року №1567 “Про затвердження Порядку здійснення державного контролю на автомобільному транспорті”,Постановами Кабінету Міністрів України  від 17.07.2009р. №776  „Про внесення змін до Порядку  проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування” і від 21.05.2009р. №525 „Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування” та з метою організації пасажирських перевезень на міських маршрутах перевізниками всіх форм власності і здійснення контролю за наданням послуг пасажирським автомобільним транспортом.

 Метою визначення автомобільного перевізника на конкурсних засадах є: створення безпечних умов для перевезення пасажирів автомобільним транспортом; покращення якості пасажирських перевезень, створення конкурентного середовища; забезпечення оновлення рухомого складу; підвищення рівня безпеки перевезень пасажирів; забезпечення виконання соціально значущих перевезень; реалізація основних напрямів розвитку галузі автомобільного транспорту.

 

Реалізація мети передбачає постановку наступних цілей:

 

§  чітке визначення переліку критеріїв, за якими визначають переможця конкурсу;

§  встановлення умов подання документів на конкурс;

 §  визначення кола субєктів господарської діяльності, які можуть брати участь у конкурсі на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування;

 §  встановлення відвідної форми та умов подання оголошення про проведення конкурсу;

 §  визначення переліку документів, які претендент подає конкурсному комітету;

 §  уточнення розміру плати за участь у конкурсі.

 

3.   Визначення та оцінка прийнятих альтернативних способів досягнення цілей, аргументація переваг обраного способу

 

 

 

 

 

 

 

 

Можливі способи досягнення цілей

 

Оцінка способу

 

Причини відмови від альтернативних способів  

  (аргументи щодо переваги обраного способу)

 

Збереження чинного

регулювання

 

Спосіб оцінюється як такий,

що в повній мірі забезпечує прозорі умови проведення конкурсу на перевезення

пасажирів на автобусних маршрутах загального користування

 

У своїй діяльності конкурсний комітет керується Законом України “Про автомобільний транспорт”,

постановами Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081

“Про затвердження Порядку проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування” та від 26 вересня 2007 року № 1184 “Про внесення змін до Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту”, актами органів виконавчої влади та місцевого самоврядування,

розпорядженнями міського голови та Положенням.

 

4.  Опис мехнізмів і заходів, які забезпечують розв’язання проблеми шляхом прийняття запропонованого регуляторного акта

 

 4.1. Принципи та способи досягнення цілей регулювання:

 §визнання умов та строку проведення конкурсу;

 §визначення переможця конкурсу;

 §забезпечення ознайомлення учасників конкурсу з основними характеристиками об`єктів конкурсу;

 §прийняття від претендентів заяв та інших документів на участь у конкурсі та їх реєстрація, як

учасників конкурсу;

 §розгляд, аналіз та оцінка поданих на конкурс пропозицій;

 §ознайомлення перевізника-претендента з показниками  системної оцінки пропозицій, поданих на конкурс;

 §складання протоколу про результати конкурсу;

 §розгляд пропозицій перевізників щодо внесення змін до діючих маршрутів, графіків руху, заміні одиниць рухомого складу на маршруті;

 §розгляд інших питань, що стосуються роботи перевізників на маршрутах загального користування й пов`язані зі змінами в поданих на конкурс пропозиціями.

 

4.2. Ефективність способів досягнення цілей:

 Ефективність запропонованого регулювання сприятиме розвитоку конкуренції, обмеження монополізму на ринку пасажирських транспортних послуг та вибір на конкурсних засадах юридичних або фізичних осіб, які спроможні забезпечувати належну якість обслуговування перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування м. Сокаля.

5.  Обґрунтування можливості досягнення визначених цілей у разі прийняття регуляторного акта.

 

5.1. Оцінка впливу основних зовнішніх факторів на дію акта:

 §рівень активності суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють перевезення пасажирів високий тому, що сприяє покращенню автобусного обслуговування населення м. Сокаля;

 §умови проведення конкурсу прозорі – сприяють участі у конкурсі  більшої кількості суб’єктів господарювання, що матиме позитивний вплив на розвиток конкуренції, обмеженню монополізму на ринку пасажирських транспортних послуг.

 

5.2. Оцінка можливості впровадження та виконання вимог акта:

  Впровадження рішення не передбачає збільшення затрат адмінресурсу. Фінансування підготовки та   проведення конкурсу здійснюються організатором (виконавчим комітетом Сокальської міської ради) за рахунок коштів, внесених претендентами-перевізниками, як плата за участь у конкурсі.

 Можлива шкода у разі настання очікуваних наслідків дії акта не прогнозується.

 5.3. Періодичність здійснення державного контролю та нагляду за додержанням вимог акта – упродовж дії договору на перевезення пасажирів та дозволу на перевезення пасажирів.

 

Конкурсний комітет аналізує умови виконання договору між виконавчим комітетом та перевізником – переможцем, розглядає скарги на перевізника та інше.

 6.  Визначення очікуваних результатів прийняття рішення із застосуванням методу аналізу вигод та витрат

 Відповідно до визначених сфер регуляторного впливу та механізмів реалізації пропонується здійснити розрахунок вигод та витрат від запровадження проекту рішення  виконавчого комітету.

 Повний розрахунок монетарних та кількісних показників здійснити у цифровому виразі практично не можливо оскільки вихідні дані відсутні.

    Опис прогнозованих вигод та витрат від регулювання, яке запроваджується (текстові):

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сфера

впливу

 

Вигоди

 

Витрати

 

Сокальська

міська рада

 

   ведення виваженої політики у сфері транспортних

перевезень;

 

   об’єктивний  вибір переможця конкурсу на основі затвердженого Порядку;

 

   створення конкурентного середовища;

 

   робота на ринку пасажирських перевезень  м. Сокаля, що відповідно збільшить

кількість нових робочих місць, надходження до бюджету;

 

   прийняття економічно обгрунтованих рішень;

 

   забезпечення виконання соціально

значущих перевезень;

 

   покращення якості пасажирських перевезень.

 

   збільшення часових витрат на аналіз умов виконання

договору між виконавчим комітетом та перевізником-переможцем;

 

   розгляд скарг громадян на перевізника та ін.;

 

   фінансування підготовки та проведення конкурсу.

 

Суб’єкти

підприємницької діяльності,

 

які

здійснюють пасажирські перевезення

 

   забезпечення сприятливих і прозорих умов проведення

конкурсу;

 

   об’єктивний  вибір переможця конкурсу;

 

   покращення безпеки дорожнього руху на автомобільних

дорогах   м.

Сокаля.

 

   плата претендентів за участь у конкурсі, яка не

повертається у разі перемоги іншого претендента-перевізника.

 

Населення

 

   покращення рівня надання трансполртних послуг;

 

   підвищення рівня безпеки

перевезень пасажирів;

 

   забезпечення оновлення рухомого складу.

 

   плата за проїзд пасажирським автмобільним

транспортом загального користування.


7.  Обгрунтування запропонованого строку дії рішення виконавчого комітету Сокальської міської ради

 

Строк дії рішення виконавчого комітету Сокальської міської ради на час дії укладених договорів на перевезення пасажирів та виданих дозволів на перевезення пасажирів - п’ять років. За цей період може виникнути потреба у відкритті навих  міських автобусних маршрутів.

 

8.  Визначення показників результативності регуляторного акта

 

8.1. Статистичні показники:

 

1.   Кількість претендентів на участь у конкурсі на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах  загального користування.

 

2.   Кількість проведених засідань конкурсного комітету по перевезеннях пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

 

3.   Динамікуа покращення матеріально-технічної бази перевізників, стан дотримання безпеки дорожнього руху.

 

4.   Вартість проїзду для пасажирів, перевезення пільгових категорій пасажирів, розклад руху транспортних засобів, кількість пасажирів, які перевозяться за місяць.

 

5.   Кількість звернень громадян (пропозицій, зауважень, скарг) за час дії дозволу на перевізника.

 

9.  Заходи, з допомогою яких буде здійснюватися відстеження результативності регуляторного акта

 

Строки проведення відстеження:

 

Базове відстеження – до набрання актом чинності.

 

Повторне відстеження – через два роки  з часу набрання актом чинності.

 

Вид даних:  

дослідження статистичних показників.

 

Заступник міського голови (підпис) В.Л. Козакевич

 

   Конкурс  оголошений   в часописі  «Голос з-над Бугу»  № 106-107   від  27.11.2009 р. і призначений  на 25.01.2010 року на 11.00 год.  відмінити  в  зв’язку  з тим , що  відмінено рішення  виконавчого комітету  про оголошення  конкурсу. 

 

   Оголошення  про конкурс   на  міському маршруті  загального  користування буде  подано  в  засобах  масової інформації  з  додержанням усіх норм  чинного  законодавства.  Слідкуйте за  публікаціями.

 

Заступник  міського голови    В.Л. Козакевич 


Додатково: Про організацію міських пасажирських перевезень на маршрутах загального користування Про організацію міських пасажирських перевезень на маршрутах загального користуванняПошукПошук:
  
Випадкове фото
 

Схема розміщення І черги будівництва
 
Останні повідомлення
11.06.2021
 НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ СОКАЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ https://sokal-rada.gov.ua/  »»»
27.05.2021
 Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Сокальська районна лікарня» Сокальської міської ради Львівської області   »»»
26.05.2021
 Сокальською ДПІ проведено «гарячу лінію» на тему: «Актуальні питання, щодо застосування податкового та іншого законодавства»   »»»
26.05.2021
 Калькуляція витрат та перелік послуг з управління багатоквартирними будинками в м. Сокаль  »»»
26.05.2021
 До уваги співвласників багатоквартирних будинків! Інформація про управління багатоквартирними будинками у місті Сокаль   »»»
21.05.2021
 Проєкти рішень  »»»
20.05.2021
 Сокальська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує  »»»
20.05.2021
 Результати голосування 20.05.2021  »»»
19.05.2021
 Проєкти  »»»
19.05.2021
 Проєкти  »»»
18.05.2021
 Розпорядження про скликання сесії  »»»
18.05.2021
 Проєкти  »»»
Підписатися на розсилку:
 
 
© 2010 Сокальська міська рада
80000, Україна, м. Сокаль, вул.Шептицького 44, Тел.7-30-60
sokal-miskrada@ukrpost.ua
У разі використання матеріалів сайту посилання на http://miskrada.sokal.lviv.ua є обов'язковим.