Сокальська міська рада
|                                                                       Офіційний веб-сайт Сокальської міської ради     Сокальська РДА | |   |
:

Для мешканців міста

Як часто Ви звертаєтесь до міської ради?

Не звертався ніколи
Звертаюся постійно
Раз на рік
Раз на півроку
Раз на місяць

Корисні посилання
МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ
Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення


:: 16.05.2011
 


Конкурси та запупівлі
.
  
16.05.2011

Сокальська міська рада оголошує конкурс з відбору суб`єктів оціночної діяльності

Інформація Сокальської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб`єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться в межах м. Сокаля .


1) Назва об’єкта: вільна від забудови земельна ділянка, площею 0,78 га.


    Адреса: м. Сокаль, вул. Тартаківська , нормативна грошова оцінка


    земельної ділянки 415429,43 грн.. Мета проведення   експертної  грошової  


    оцінки: визначення ринкової вартості земельної  ділянки з метою передачі у  


    власність шляхом продажу .


2) Назва об’єкта: вільна від забудови земельна ділянка, площею 1,5959 га.


    Адреса: м. Сокаль, вул. Тартаківська , нормативна грошова оцінка


    земельної ділянки 615927,00 грн.. Мета проведення   експертної  грошової  


    оцінки: визначення ринкової вартості земельної  ділянки з метою передачі у  


    власність шляхом продажу .

Конкурсний відбір буде здійснюватись відповідно до Закону України " Про оцінку земель " та Закону України " Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні " . Вимоги до претендентів для участі у конкурсі є наявність: відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до Порядку реєстрації фізичних осіб (оцінювачів) у Державному реєстрі оцінювачів, затвердженого наказом ФДМУ від 19.12.2001 р. № 2355; досвіду роботи суб’єкта оціночної діяльності у проведенні експертної грошової оцінки земельної ділянки, зокрема подібної земельної ділянки; переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки земельної ділянки та підписання звіту про оцінку майна, їх особистого досвіду у проведенні подібної оцінки; письмової згоди оцінювачів, яких буде залучено суб’єктом оціночної діяльності, до виконання робіт з оцінки майна .


До участі у конкурсі можуть бути допущені суб’єкти оціночної діяльності, які діють на підставі сертифікатів субєктів оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України " Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні ", якими передбачено здійснення практичної діяльності з оцінки та напрямами оцінки майна і спеціалізаціями у межах цих напрямів, що відповідають суб’єкту оцінки .

Учасникам конкурсу необхідно подати до Сокальської міської ради конкурсну документацію, яка складається з конкурсних пропозицій та підтверджуючих документів. До підтверджуючих документів віднесено:


- заява на участь у конкурсі ;


- копія установчого документа претендента ;


- копія кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки ;


- копія ліцензії на проведення землеоціночних робіт, виданої Держкомземом України ;


- копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності ;


- копія свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів ;


- письмові згоди оцінювачів, яких буде залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їх особистими підписами ;


- інформація про претендента ( документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи з незалежної оцінки оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним з незалежної оцінки експертної грошової  оцінки земельної ділянки, у тому числі подібної оцінки, тощо ) .

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і повинна містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також термін виконання робіт .


Конкурсна документація подається у запечатаному конверті з описом документів, що містяться в конверті . На конверті необхідно зробити помітку: " На конкурс з відбору суб`єктів оціночної діяльності " .


Конкурсну документацію слід подати до Сокальської міської ради за адресою 80000, м. Сокаль, вул. Шептицького,44, за 4-ри календарних дні до дати проведення конкурсу .

Відбір буде проведено 21 червня 2011 року, о 10.00 годині у приміщенні сесійного залу Сокальської міської ради за адресою: м. Сокаль, вул. Шептицького,44.

 

 


 Міський голова                                                                  Б. ЗарічнийПошукПошук:
  
Випадкове фото
 

Переглянути »
 
Останні повідомлення
18.10.2019
 Істотні умови контракту з директором Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №1 «Калинка» Сокальської міської ради Львівської області  »»»
18.10.2019
 Відбулося засідання конкурсного комітету щодо заміщення вакантної посади директора КП «Сокальжитлокомунсервіс».  »»»
18.10.2019
 відбулась нарада із директорами закладів дошкільної освіти міста Сокаля  »»»
18.10.2019
 відбулась нарада із директорами закладів дошкільної освіти міста Сокаля  »»»
17.10.2019
 Відбулося засідання постійної депутатської Комісії з гуманітарних питань   »»»
17.10.2019
 Відбулось спільне відпрацювання та обговорення Плану-заходів щодо забезпечення пожежної безпеки  »»»
11.10.2019
 Результати голосування  »»»
09.10.2019
 Відбулось засідання адміністративної комісії  »»»
09.10.2019
 Відбулись засідання комісії по проведенню конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу дошкільної освіти  »»»
09.10.2019
 Відбулося засідання постійної депутатської Комісії з питань архітектури та земельних відносин  »»»
02.10.2019
 Засідання виконавчого комітету Сокальської міської ради  »»»
26.09.2019
 Інформація щодо осіб, що подали документи для участі в конкурсі на посаду директора Комунального закладу дошкільної освіти №1 «Калинка»  »»»
Підписатися на розсилку:
 
 
© 2010 Сокальська міська рада
80000, Україна, м. Сокаль, вул.Шептицького 44, Тел.7-30-60
sokal-miskrada@ukrpost.ua
У разі використання матеріалів сайту посилання на http://miskrada.sokal.lviv.ua є обов'язковим.