Сокальська міська рада
|                                                                       Офіційний веб-сайт Сокальської міської ради     Сокальська РДА | |   |
:

Для мешканців міста

Як часто Ви звертаєтесь до міської ради?

Не звертався ніколи
Звертаюся постійно
Раз на рік
Раз на півроку
Раз на місяць

Корисні посилання
МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ
Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення


:: 16.05.2011
 


Конкурси та запупівлі
.
  
16.05.2011

Сокальська міська рада оголошує конкурс з відбору суб`єктів оціночної діяльності

Інформація Сокальської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб`єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться в межах м. Сокаля .


1) Назва об’єкта: вільна від забудови земельна ділянка, площею 0,78 га.


    Адреса: м. Сокаль, вул. Тартаківська , нормативна грошова оцінка


    земельної ділянки 415429,43 грн.. Мета проведення   експертної  грошової  


    оцінки: визначення ринкової вартості земельної  ділянки з метою передачі у  


    власність шляхом продажу .


2) Назва об’єкта: вільна від забудови земельна ділянка, площею 1,5959 га.


    Адреса: м. Сокаль, вул. Тартаківська , нормативна грошова оцінка


    земельної ділянки 615927,00 грн.. Мета проведення   експертної  грошової  


    оцінки: визначення ринкової вартості земельної  ділянки з метою передачі у  


    власність шляхом продажу .

Конкурсний відбір буде здійснюватись відповідно до Закону України " Про оцінку земель " та Закону України " Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні " . Вимоги до претендентів для участі у конкурсі є наявність: відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до Порядку реєстрації фізичних осіб (оцінювачів) у Державному реєстрі оцінювачів, затвердженого наказом ФДМУ від 19.12.2001 р. № 2355; досвіду роботи суб’єкта оціночної діяльності у проведенні експертної грошової оцінки земельної ділянки, зокрема подібної земельної ділянки; переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки земельної ділянки та підписання звіту про оцінку майна, їх особистого досвіду у проведенні подібної оцінки; письмової згоди оцінювачів, яких буде залучено суб’єктом оціночної діяльності, до виконання робіт з оцінки майна .


До участі у конкурсі можуть бути допущені суб’єкти оціночної діяльності, які діють на підставі сертифікатів субєктів оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України " Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні ", якими передбачено здійснення практичної діяльності з оцінки та напрямами оцінки майна і спеціалізаціями у межах цих напрямів, що відповідають суб’єкту оцінки .

Учасникам конкурсу необхідно подати до Сокальської міської ради конкурсну документацію, яка складається з конкурсних пропозицій та підтверджуючих документів. До підтверджуючих документів віднесено:


- заява на участь у конкурсі ;


- копія установчого документа претендента ;


- копія кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки ;


- копія ліцензії на проведення землеоціночних робіт, виданої Держкомземом України ;


- копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності ;


- копія свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів ;


- письмові згоди оцінювачів, яких буде залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їх особистими підписами ;


- інформація про претендента ( документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи з незалежної оцінки оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним з незалежної оцінки експертної грошової  оцінки земельної ділянки, у тому числі подібної оцінки, тощо ) .

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і повинна містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також термін виконання робіт .


Конкурсна документація подається у запечатаному конверті з описом документів, що містяться в конверті . На конверті необхідно зробити помітку: " На конкурс з відбору суб`єктів оціночної діяльності " .


Конкурсну документацію слід подати до Сокальської міської ради за адресою 80000, м. Сокаль, вул. Шептицького,44, за 4-ри календарних дні до дати проведення конкурсу .

Відбір буде проведено 21 червня 2011 року, о 10.00 годині у приміщенні сесійного залу Сокальської міської ради за адресою: м. Сокаль, вул. Шептицького,44.

 

 


 Міський голова                                                                  Б. ЗарічнийПошукПошук:
  
Випадкове фото
 

Схема магістралей
 
Останні повідомлення
07.08.2020
 Про встановлення форм розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергі  »»»
06.08.2020
 П О В І Д О М Л Е Н Н Япро намір зміни (повний перегляд) тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії для усіх категорій споживачів Комунальним підприємством Сокальської міської ради «Сок  »»»
06.08.2020
 ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ВСТАНОВЛЕННЯ РОЗМІРУ ВНЕСКІВ ЗА ОБСЛУГОВУВАННЯ ВУЗЛІВ КОМЕРЦІЙНОГО ОБЛІКУ ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ ТА ЇХ РОЗПОДІЛ МІЖ СПОЖИВАЧАМИ МКП «СОКАЛЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО»   »»»
03.08.2020
 Проекти  »»»
23.07.2020
 Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту детального плану території з метою впорядкування забудови в районі вул. Яворницького-Підкови в м. Сокалі Львівської області   »»»
21.07.2020
 Про податкові новації у період карантину обговорили під час «гарячої лінії»   »»»
15.07.2020
 Рішення Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м. Сокаль Сокальської міської ради Сокальського району Львівської області   »»»
15.07.2020
 Результати голосування  »»»
10.07.2020
 Проекти  »»»
07.07.2020
 Ставки податків і зборів на 2021 рік  »»»
07.07.2020
 Інформація Сокальської ДПІ. Які дії батьків при отриманні реєстраційний номера облікової картки платника податків для дитини?  »»»
01.07.2020
 Довідка про роботу СППП Сокальського відділу поліції за 6 місяців  »»»
Підписатися на розсилку:
 
 
© 2010 Сокальська міська рада
80000, Україна, м. Сокаль, вул.Шептицького 44, Тел.7-30-60
sokal-miskrada@ukrpost.ua
У разі використання матеріалів сайту посилання на http://miskrada.sokal.lviv.ua є обов'язковим.