Сокальська міська рада
|                                                                       Офіційний веб-сайт Сокальської міської ради     Сокальська РДА | |   |
:

Для мешканців міста

Як часто Ви звертаєтесь до міської ради?

Не звертався ніколи
Звертаюся постійно
Раз на рік
Раз на півроку
Раз на місяць

Корисні посилання
МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ
Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення


:: 16.05.2011
 


Конкурси та запупівлі
.
  
16.05.2011

Сокальська міська рада оголошує конкурс з відбору суб`єктів оціночної діяльності

Інформація Сокальської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб`єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться в межах м. Сокаля .


1) Назва об’єкта: вільна від забудови земельна ділянка, площею 0,78 га.


    Адреса: м. Сокаль, вул. Тартаківська , нормативна грошова оцінка


    земельної ділянки 415429,43 грн.. Мета проведення   експертної  грошової  


    оцінки: визначення ринкової вартості земельної  ділянки з метою передачі у  


    власність шляхом продажу .


2) Назва об’єкта: вільна від забудови земельна ділянка, площею 1,5959 га.


    Адреса: м. Сокаль, вул. Тартаківська , нормативна грошова оцінка


    земельної ділянки 615927,00 грн.. Мета проведення   експертної  грошової  


    оцінки: визначення ринкової вартості земельної  ділянки з метою передачі у  


    власність шляхом продажу .

Конкурсний відбір буде здійснюватись відповідно до Закону України " Про оцінку земель " та Закону України " Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні " . Вимоги до претендентів для участі у конкурсі є наявність: відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до Порядку реєстрації фізичних осіб (оцінювачів) у Державному реєстрі оцінювачів, затвердженого наказом ФДМУ від 19.12.2001 р. № 2355; досвіду роботи суб’єкта оціночної діяльності у проведенні експертної грошової оцінки земельної ділянки, зокрема подібної земельної ділянки; переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки земельної ділянки та підписання звіту про оцінку майна, їх особистого досвіду у проведенні подібної оцінки; письмової згоди оцінювачів, яких буде залучено суб’єктом оціночної діяльності, до виконання робіт з оцінки майна .


До участі у конкурсі можуть бути допущені суб’єкти оціночної діяльності, які діють на підставі сертифікатів субєктів оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України " Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні ", якими передбачено здійснення практичної діяльності з оцінки та напрямами оцінки майна і спеціалізаціями у межах цих напрямів, що відповідають суб’єкту оцінки .

Учасникам конкурсу необхідно подати до Сокальської міської ради конкурсну документацію, яка складається з конкурсних пропозицій та підтверджуючих документів. До підтверджуючих документів віднесено:


- заява на участь у конкурсі ;


- копія установчого документа претендента ;


- копія кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки ;


- копія ліцензії на проведення землеоціночних робіт, виданої Держкомземом України ;


- копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності ;


- копія свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів ;


- письмові згоди оцінювачів, яких буде залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їх особистими підписами ;


- інформація про претендента ( документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи з незалежної оцінки оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним з незалежної оцінки експертної грошової  оцінки земельної ділянки, у тому числі подібної оцінки, тощо ) .

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і повинна містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також термін виконання робіт .


Конкурсна документація подається у запечатаному конверті з описом документів, що містяться в конверті . На конверті необхідно зробити помітку: " На конкурс з відбору суб`єктів оціночної діяльності " .


Конкурсну документацію слід подати до Сокальської міської ради за адресою 80000, м. Сокаль, вул. Шептицького,44, за 4-ри календарних дні до дати проведення конкурсу .

Відбір буде проведено 21 червня 2011 року, о 10.00 годині у приміщенні сесійного залу Сокальської міської ради за адресою: м. Сокаль, вул. Шептицького,44.

 

 


 Міський голова                                                                  Б. ЗарічнийПошукПошук:
  
Випадкове фото
 

Схема планувальних обмежень
 
Останні повідомлення
11.06.2021
 НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ СОКАЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ https://sokal-rada.gov.ua/  »»»
27.05.2021
 Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Сокальська районна лікарня» Сокальської міської ради Львівської області   »»»
26.05.2021
 Сокальською ДПІ проведено «гарячу лінію» на тему: «Актуальні питання, щодо застосування податкового та іншого законодавства»   »»»
26.05.2021
 Калькуляція витрат та перелік послуг з управління багатоквартирними будинками в м. Сокаль  »»»
26.05.2021
 До уваги співвласників багатоквартирних будинків! Інформація про управління багатоквартирними будинками у місті Сокаль   »»»
21.05.2021
 Проєкти рішень  »»»
20.05.2021
 Сокальська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує  »»»
20.05.2021
 Результати голосування 20.05.2021  »»»
19.05.2021
 Проєкти  »»»
19.05.2021
 Проєкти  »»»
18.05.2021
 Розпорядження про скликання сесії  »»»
18.05.2021
 Проєкти  »»»
Підписатися на розсилку:
 
 
© 2010 Сокальська міська рада
80000, Україна, м. Сокаль, вул.Шептицького 44, Тел.7-30-60
sokal-miskrada@ukrpost.ua
У разі використання матеріалів сайту посилання на http://miskrada.sokal.lviv.ua є обов'язковим.