Сокальська міська рада
|                                                                       Офіційний веб-сайт Сокальської міської ради     Сокальська РДА | |   |
:

Для мешканців міста

Як часто Ви звертаєтесь до міської ради?

Не звертався ніколи
Звертаюся постійно
Раз на рік
Раз на півроку
Раз на місяць

Корисні посилання
МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ
Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення


:: 06.07.2018
 


Новини
.
  
06.07.2018

За січень-червень 2018 року до Зведеного бюджету надійшло більше 280 мільйонів гривеньПлатники, які перебувають на обліку у Сокальському відділенні Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області протягом січня-червня поточного року сплатили до Зведеного бюджету 284,4 млн. гривень податків і зборів.


Зокрема, надходження до Зведеного бюджету у червні місяці склали 41,9 млн. гривень.  ****************************


Надходження до місцевих бюджетів склали більше 174 мільйонів гривеньВпродовж січня-червня 2018 року платники, котрі перебувають на обліку у Сокальському відділенні Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області, перерахували в місцеві бюджети 174,6  млн. гривень.


Зокрема, у  червні місяці місцеві бюджети отримали 27,7 млн. гривень.****************************


Більше 137 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб надійшло до місцевих бюджетів від платників СокальщиниПлатники Сокальського району протягом січня-червня 2018 року перерахували в місцеві бюджети району 137,7 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.


 Надходження з податку на доходи фізичних осіб червня місяця склали 23,1 млн. гривень.****************************


„Спрощенці” Сокальщини перерахували в бюджет більше 10 мільйонів гривень єдиного податкуСуб’єкти господарювання Сокальського району, які здійснюють діяльність на спрощеній системі оподаткування обліку та звітності, а саме: юридичні особи – платники єдиного податку III групи та фізичні особи – підприємці, платники єдиного податку I-III групи за січень-червень цього року спрямували в місцеві бюджети 10,9 млн. грн. єдиного податку. Зокрема, юридичні особи поповнили бюджет на 1,2 млн. грн., а фізичні особи – підприємці на 9,7 млн. гривень.


    У червні місяці надходження єдиного податку склали 0,9 млн. гривень


****************************


До місцевих бюджетів Сокальського району надійшло 11,5  мільйона гривень земельного податку Впродовж січня-червня поточного року власники земельних ділянок та землекористувачі – юридичні та фізичні особи сплатили в бюджет 11,5 млн. грн. земельного податку. За вказаний період юридичні особи поповнили місцеві бюджети Сокальського району на 9,8 млн. грн. та 1,7 млн. грн. сплатили фізичні особи.


У червні місяці надходження єдиного податку склали 1,6 млн. гривень****************************


Бізнесмени Сокальщини скерували в бюджет більше 600 тис. гривень плати за ліцензіїСуб’єкти господарської діяльності, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами на території Сокальського району протягом січня-червня 2018 року сплатили в бюджет 635,7 тис. грн. плати за ліцензії.


Зокрема, надходження плати за ліцензії у червні місяці склали 124,0 тис. гривеньМайже 3 мільйона гривень акцизного податку отримали місцеві бюджети Сокальського районуЗа січень-червень 2018 року суб’єкти господарювання, які на території Сокальського району здійснюють продаж у роздрібній мережі підакцизних товарів, зокрема, алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів,  спрямували в місцеві бюджети району 2,9 млн. грн. акцизного податку.


У червні цього року бюджет отримав 0,5 млн. грн. акцизного податку.******************************


Сокальські платники перерахували до бюджету більше 13 мільйонів гривень


 на підтримку арміїВпродовж січня-червня 2018 року надходження в бюджет військового збору склали 13,8 млн. гривень. Цю суму податкові агенти Сокальщини утримали з доходів громадян та перерахували до бюджету.


    У червні місяці в бюджет надійшло 2,3 млн. грн. військового збору. ******************************


Від страхувальників Сокальщини надійшло в бюджет майже 190 мільйонів гривеньСуб’єкти господарювання – страхувальники, які перебувають на обліку у Сокальському відділенні Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області впродовж січня-червня 2018 року перерахували в бюджет 189,2 млн. грн. єдиного внеску.


    Зокрема, у червні місяці надходження до бюджету єдиного внеску склали 33,1 млн. гривень.******************************


Власники нерухомості поповнили бюджет більше ніж  на 1 мільйон гривень    За січень-червень 2018 року власники житлової та нежитлової нерухомості сплатили до місцевих бюджетів Сокальського району 1,2 млн. гривень.


    Зокрема, у червні місяці надходження до бюджету податку на нерухомість склали 0,2 млн. гривень.


******************************


Більше 4,0 мільйони гривень єдиного податку перерахували в бюджет сокальські


сільськогосподарські товаровиробники    Суб’єкти господарювання, які здійснюють господарську діяльність у сфері сільського господарства і обрали спрощену систему оподаткування  IV групи протягом січня-червня поточного року сплатили в місцеві бюджети Сокальського району 4,1 млн. грн. єдиного податку.


    Зокрема у червні місяці надходження до бюджету єдиного податку IV групи склали 0,2 млн. гривень.


ПошукПошук:
  
Випадкове фото
 

Переглянути »
 
Останні повідомлення
15.02.2019
 Відбулося засідання виконавчого комітету Сокальської міської ради  »»»
12.02.2019
 Відбулася чергова щопонеділкова нарада комунальників  »»»
11.02.2019
 Відбулось засідання виконавчого комітету Сокальської міської ради  »»»
11.02.2019
 Проекти рішень  »»»
05.02.2019
 Результати вімірювання якості води в м. Сокаль  »»»
05.02.2019
 Передати показник лічильника на воду можна через онлайн-сервіс «Персональний кабінет» на сайті КП "Сокальводоканал" www.sokalvodokanal.org.ua  »»»
29.01.2019
  Проект рішення «Про коригування тарифів на послуги водопостачання та водовідведення для всіх категорій споживачів по МКП «Сокальводоканал»   »»»
28.01.2019
 Відбулась щотижнева нарада з керівниками комунальних підприємств  »»»
28.01.2019
 Відбулась робоча зустріч   »»»
25.01.2019
 Правила благоустрою міста Сокля  »»»
24.01.2019
 Проекти виконком  »»»
23.01.2019
 Ставки податку на землю та нерухомість на 2019 рік  »»»
Підписатися на розсилку:
 
 
© 2010 Сокальська міська рада
80000, Україна, м. Сокаль, вул.Шептицького 44, Тел.7-30-60
sokal-miskrada@ukrpost.ua
У разі використання матеріалів сайту посилання на http://miskrada.sokal.lviv.ua є обов'язковим.