Сокальська міська рада
|                                                                       Офіційний веб-сайт Сокальської міської ради     Сокальська РДА | |   |
:

Для мешканців міста

Як часто Ви звертаєтесь до міської ради?

Не звертався ніколи
Звертаюся постійно
Раз на рік
Раз на півроку
Раз на місяць

Корисні посилання
МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ
Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення


:: 06.07.2018
 


Новини
.
  
06.07.2018

За січень-червень 2018 року до Зведеного бюджету надійшло більше 280 мільйонів гривеньПлатники, які перебувають на обліку у Сокальському відділенні Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області протягом січня-червня поточного року сплатили до Зведеного бюджету 284,4 млн. гривень податків і зборів.


Зокрема, надходження до Зведеного бюджету у червні місяці склали 41,9 млн. гривень.  ****************************


Надходження до місцевих бюджетів склали більше 174 мільйонів гривеньВпродовж січня-червня 2018 року платники, котрі перебувають на обліку у Сокальському відділенні Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області, перерахували в місцеві бюджети 174,6  млн. гривень.


Зокрема, у  червні місяці місцеві бюджети отримали 27,7 млн. гривень.****************************


Більше 137 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб надійшло до місцевих бюджетів від платників СокальщиниПлатники Сокальського району протягом січня-червня 2018 року перерахували в місцеві бюджети району 137,7 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.


 Надходження з податку на доходи фізичних осіб червня місяця склали 23,1 млн. гривень.****************************


„Спрощенці” Сокальщини перерахували в бюджет більше 10 мільйонів гривень єдиного податкуСуб’єкти господарювання Сокальського району, які здійснюють діяльність на спрощеній системі оподаткування обліку та звітності, а саме: юридичні особи – платники єдиного податку III групи та фізичні особи – підприємці, платники єдиного податку I-III групи за січень-червень цього року спрямували в місцеві бюджети 10,9 млн. грн. єдиного податку. Зокрема, юридичні особи поповнили бюджет на 1,2 млн. грн., а фізичні особи – підприємці на 9,7 млн. гривень.


    У червні місяці надходження єдиного податку склали 0,9 млн. гривень


****************************


До місцевих бюджетів Сокальського району надійшло 11,5  мільйона гривень земельного податку Впродовж січня-червня поточного року власники земельних ділянок та землекористувачі – юридичні та фізичні особи сплатили в бюджет 11,5 млн. грн. земельного податку. За вказаний період юридичні особи поповнили місцеві бюджети Сокальського району на 9,8 млн. грн. та 1,7 млн. грн. сплатили фізичні особи.


У червні місяці надходження єдиного податку склали 1,6 млн. гривень****************************


Бізнесмени Сокальщини скерували в бюджет більше 600 тис. гривень плати за ліцензіїСуб’єкти господарської діяльності, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами на території Сокальського району протягом січня-червня 2018 року сплатили в бюджет 635,7 тис. грн. плати за ліцензії.


Зокрема, надходження плати за ліцензії у червні місяці склали 124,0 тис. гривеньМайже 3 мільйона гривень акцизного податку отримали місцеві бюджети Сокальського районуЗа січень-червень 2018 року суб’єкти господарювання, які на території Сокальського району здійснюють продаж у роздрібній мережі підакцизних товарів, зокрема, алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів,  спрямували в місцеві бюджети району 2,9 млн. грн. акцизного податку.


У червні цього року бюджет отримав 0,5 млн. грн. акцизного податку.******************************


Сокальські платники перерахували до бюджету більше 13 мільйонів гривень


 на підтримку арміїВпродовж січня-червня 2018 року надходження в бюджет військового збору склали 13,8 млн. гривень. Цю суму податкові агенти Сокальщини утримали з доходів громадян та перерахували до бюджету.


    У червні місяці в бюджет надійшло 2,3 млн. грн. військового збору. ******************************


Від страхувальників Сокальщини надійшло в бюджет майже 190 мільйонів гривеньСуб’єкти господарювання – страхувальники, які перебувають на обліку у Сокальському відділенні Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області впродовж січня-червня 2018 року перерахували в бюджет 189,2 млн. грн. єдиного внеску.


    Зокрема, у червні місяці надходження до бюджету єдиного внеску склали 33,1 млн. гривень.******************************


Власники нерухомості поповнили бюджет більше ніж  на 1 мільйон гривень    За січень-червень 2018 року власники житлової та нежитлової нерухомості сплатили до місцевих бюджетів Сокальського району 1,2 млн. гривень.


    Зокрема, у червні місяці надходження до бюджету податку на нерухомість склали 0,2 млн. гривень.


******************************


Більше 4,0 мільйони гривень єдиного податку перерахували в бюджет сокальські


сільськогосподарські товаровиробники    Суб’єкти господарювання, які здійснюють господарську діяльність у сфері сільського господарства і обрали спрощену систему оподаткування  IV групи протягом січня-червня поточного року сплатили в місцеві бюджети Сокальського району 4,1 млн. грн. єдиного податку.


    Зокрема у червні місяці надходження до бюджету єдиного податку IV групи склали 0,2 млн. гривень.


ПошукПошук:
  
Випадкове фото
 

Схема планувальних обмежень
 
Останні повідомлення
16.11.2018
 Інформуємо!   »»»
13.11.2018
 Відбулася нарада з керівниками комунальних підприємств Сокальської міської ради  »»»
08.11.2018
 П О В І Д О М Л Е Н Н Я про намір зміни (повний перегляд) тарифів на теплову енергію для всіх категорій споживачів та послугу з централізованого опалення, що надається населенню, Комунальним підприємством Сокальської міської ради «Сокальтеплокомуненерг  »»»
05.11.2018
 Відбулася нарада з керівниками комунальних підприємств  »»»
31.10.2018
 Результати 31.10.2018  »»»
30.10.2018
 Розпорядження  »»»
25.10.2018
 Інформуємо!   »»»
23.10.2018
 Відбулося засідання житлової комісії при виконавчому комітеті Сокальської міської ради.   »»»
23.10.2018
 Відбувся турнір з футболу присвячений Дню захисника Вітчизни  »»»
23.10.2018
 Відбулася чергова нарада з керівниками комунальних служб міста  »»»
11.10.2018
 Відбулась щотижнева нарада з керівниками комунальних підприємств  »»»
10.10.2018
 Проекти  »»»
Підписатися на розсилку:
 
 
© 2010 Сокальська міська рада
80000, Україна, м. Сокаль, вул.Шептицького 44, Тел.7-30-60
sokal-miskrada@ukrpost.ua
У разі використання матеріалів сайту посилання на http://miskrada.sokal.lviv.ua є обов'язковим.