Сокальська міська рада
|                                                                       Офіційний веб-сайт Сокальської міської ради     Сокальська РДА | |   |
:

Для мешканців міста

Як часто Ви звертаєтесь до міської ради?

Не звертався ніколи
Звертаюся постійно
Раз на рік
Раз на півроку
Раз на місяць

Корисні посилання
МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ
Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення


Сокальська міська рада : документи ::
ДОКУМЕНТИ

 

         
 


СОКАЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА


ІІІ сесія VI скликанняРІШЕННЯ18.01.2011р. №77 


               м. Сокаль
«Про обмеження перебування дітей


на вулицях, у розважальних


закладах та громадських місцях


міста Сокаля у нічний час»
              З метою стабілізації криміногенної ситуації в підлітковому середовищі по м. Сокаль, попередження, профілактики правопорушень, злочинів, скоєних підлітками та стосовно них, попередження заподіяння шкоди здоров`ю дітей, а також їх фізичному, інтелектуальному, психічному, духовному та моральному розвитку, керуючись ст.ст. 26, 32, 38 Закону  України  « Про  місцеве  самоврядування в  Україні  »   сесія  міської   ради  , -В И Р І Ш И Л А  :1.    Обмежити перебування дітей (осіб, які не досягли 16 річного віку) в громадських місцях ( на вулицях, стадіонах, у парках, у дворах і під`їздах житлових будинків, у транспортних засобах загального користування, на об`єктах, які призначені для забезпечення доступу до мережі «Інтернет», комп’ютерних клубів, закладах громадського харчування: ресторанах, кафе, літніх майданчиках, спеціалізованих підприємствах торгівлі, призначених для реалізації алкогольної продукції, пива, слабоалкогольних напоїв, в інших громадських місцях, перебування в яких може завдати шкоди здоров`ю дітей та їх розвитку) влітку до 23.00 год., взимку  до 22.00 год. без супроводу батьків або осіб, які їх замінюють. Зобов’язати перечислені заклади забезпечити наявність інформаційних табличок про заборону перебування дітей, згідно даного пункту.


2.    Зобов`язати об’єкти торгівлі (кафе, ресторани, літні майданчики) забезпечити наявність інформаційних табличок про заборону продажу пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18-ти років. До порушників вживати заходів згідно чинного законодавства.


3.    Керівникам і власникам підприємств (кафе, барів, ресторанів, літніх майданчиків, Інтернет клубів, комп’ютерних клубів) та інших закладів громадського харчування:


-    не допускати перебування дітей (осіб, які не досягли 18 річного віку) на об`єктах, що є у їх власності з 23.00 год.;


-    - негайно повідомляти Сокальський районний відділ ГУ МВС України в Львівській області про кожний факт перебування дитини на об`єктах, що є у їх власності після 23.00 год.


4.    Сокальському районному відділу ГУ МВС України в Львівській області:


-    вжити заходи щодо забезпечення виконання пунктів 1, 3 цього рішення;


-    під час несення служби міліцією громадської безпеки приділяти особливу увагу місцям масового скупчення молоді у вечірній час.


-    при виявленні дітей без супроводу дорослих у вечірній час проводити відносно них дії, які передбачені чинним законодавством;


-    вживати заходів відповідно до чинного законодавства України до батьків і суб`єктів господарювання за фактами порушень пунктів 1, 3 цього рішення;


-    спільно зі службою у справах дітей, громадським формуванням «Безпека» із залученням депутатів міської ради та педагогічних працівників шкіл міста проводити рейди з метою попередження та профілактики злочинності серед дітей.


5.    Рекомендувати відділу освіти Сокальської РДА довести до відома керівників навчальних закладів міста про прийняте дане рішення з метою не допущення його порушення.


6.    Заслуховувати на сесіях міської ради не рідше одного разу на квартал та засіданнях виконавчого комітету Сокальської міської ради керівників відповідних служб та підрозділів за напрямками роботи про хід виконання даного рішення.


7.    Оприлюднити дане рішення в районній газеті «Голос з-над Бугу».


8.    Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на Сокальський районний відділ ГУ МВС України в Львівській області, контроль – на секретаря ради Сокальської міської ради.


9.    Рішення набуває чинності з 01.02.2011 року.
Міський  голова                                                                              Богдан     Зарічний  
 
« До реєстру документівПошукПошук:
  
Випадкове фото
 

Схема магістралей
 
Останні повідомлення
12.12.2019
 Відбулось засідання адміністративної комісії  »»»
12.12.2019
 Відбулося засідання житлової комісії  »»»
09.12.2019
 Проекти  »»»
06.12.2019
 Відбулося засідання виконавчого комітету Сокальської міської  »»»
06.12.2019
 ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території прилеглої до нового міського кладовища по вул.Тартаківська в м.Сокаль Сокальського району Львівської області   »»»
03.12.2019
 Нарада з керівниками комунальних служб міста  »»»
03.12.2019
 Відбулись громадські слухання містобудівної документації  »»»
29.11.2019
 Результати голосування  »»»
28.11.2019
 ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території прилеглої до нового міського кладовища по вул.Тартаківська в м.Сокаль Сокальського району Львівської області   »»»
12.11.2019
 Проекти рішень  »»»
07.11.2019
 Відбулись громадські обговорення Детального плану території  »»»
05.11.2019
 Відбулася щопонеділкова нарада з керівниками комунальних служб міста  »»»
Підписатися на розсилку:
 
 
© 2010 Сокальська міська рада
80000, Україна, м. Сокаль, вул.Шептицького 44, Тел.7-30-60
sokal-miskrada@ukrpost.ua
У разі використання матеріалів сайту посилання на http://miskrada.sokal.lviv.ua є обов'язковим.